71 307 65 50

Sprawdź czym się zajmujemy

Rzetelność i pełne zadowolenie

Współpraca z Home Brand to pewność bezpiecznej, skutecznej i sprawnie przeprowadzonej transakcji. W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi i zabezpieczenia każdej transakcji nasz zespół jest złożony z wielu specjalistów, z różnych dziedzin wymienionych w naszej ofercie. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom szybko zmieniającego się rynku i na każdym etapie dostarczyć niezbędne wsparcie dla naszych klientów, do każdego podchodząc indywidualnie.

Zakup, sprzedaż, wynajem nieruchomości

Poprzez zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb, codziennie skutecznie pomagamy w obrocie nieruchomościami.
Zapewniamy stały kontakt z klientem i raportowanie aktywności dotyczących nieruchomości abyś wiedział, że podejmujemy działania prowadzące do finalizacji transakcji. Powierzając nam swoją nieruchomość możesz spać spokojnie, ponieważ naszą misją jest otoczenie jej profesjonalną opieką w całym procesie.

Przygotowywanie umów oraz kwestii prawnych

Cały proces pod naszą kontrolą. Zajmiemy się wszystkim, by ułatwić Ci zakup, sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
Wszystkie kroki w ramach przeprowadzania transakcji w zakresie zbycia oraz nabycia nieruchomości przeprowadzamy za naszego klienta. Prowadzimy cały proces z dbałością o kwestie formalne oraz dokumentację. Udzielamy również porad prawnych.

Pomoc w otrzymaniu kredytu

Poprzez zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb, codziennie skutecznie pomagamy w obrocie nieruchomościami.
Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, skompletujemy dokumenty potrzebne do złożenia wniosku. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rozwiewając wszelkie wątpliwości. Będziemy kontrolować przepływ dokumentów aż do momentu wypłaty kredytu. Nasz doradca hipoteczny porówna ofertę wszystkich banków i pomoże w doborze kredytu, który spełnia wszystkie oczekiwania.

Pomoc w ubezpieczeniu nieruchomości

Poprzez zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb, codziennie skutecznie pomagamy w obrocie nieruchomościami.
Zawiłość umów ubezpieczeniowych utrudnia samodzielny dobór produktu, który ma obejmować zakres, na którym najbardziej Ci zależy. Profesjonalny broker ubezpieczeniowy porówna oferty wielu ubezpieczycieli i pomoże dobrać odpowiedni produkt zabezpieczający Twój majątek.

Wycena i skup nieruchomości

Potrafimy dokonać szybkiej i uczciwej wyceny oraz sprawnego skupu wszelkich nieruchomości
Współpracujemy ze sprawdzoną i profesjonalna firmą, która od lat zajmuje się wyceną i wykupem nieruchomości za gotówkę. Dotyczy ona budynków i gruntów w każdym stanie fizycznym i o każdym stanie prawnym. Usługa realizowana jest ekspresowo – w celu złożenia wniosku i skontaktowania się w tej sprawie zapraszamy na stronę HB Development.

Doradztwo podatkowe

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego doradztwa podatkowego opracowanego dla potrzeb konkretnego klienta.
Szczególną wagę przykładamy do dyskrecji i poufności z zakresie spraw, o których jesteśmy informowani. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych, co daje gwarancję jakości wykonywanych usług.

Usługi geodezyjne

Pomiary działek i gruntów pod wszelkiego rodzaju zabudowę na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.
Współpracujemy z wieloma wykwalifikowanymi i sprawdzonymi geodetami. Usprawnia to kwestie związane z podziałem, czy scalaniem gruntów.

Zewnętrzne biuro sprzedaży dla deweloperów

Z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi jesteśmy w stanie stworzyć rozbudowaną kamapnię sprzedażową.
Prowadzimy kompleksową obsługę deweloperów w zakresie sprzedaży ich inwestycji.

Zaawansowane narzędzia

Filmujemy, montujemy i renderujemy

Na bieżąco wdrażamy nowe technologie, by prezentować nieruchomości i ułatwiać sprzedaż oraz podjęcie decyzji zakupowej przez naszych klientów. Posiadamy niezbędny sprzęt i kadrę, która pozwoli na sfilmowanie nieruchomości z perspektywy drona, stworzenie promocyjnego wideo czy przeniesienie 10 piętrowego budynku do wirtualnej przestrzeni, po której poruszać się mogą zainteresowane zakupem osoby.