71 307 65 50

Wszystko co musisz o nas wiedzieć

home brand to zespół

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Nasz klucz do sukcesu stanowi zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Gwarantujemy profesjonalną oraz kompleksową obsługę, począwszy od podpisania umowy, aż po uzyskanie zamierzonego celu. Baza nieruchomości, którą dysponujemy jest starannie wyselekcjonowana pod preferencje naszych klientów.

Ponadto od 2016 roku z powodzeniem działamy jako czynny inwestor na rynku nieruchomości, inwestując głownie w sektor mieszkalny. Z tego powodu znamy doskonale potrzeby osób poszukujących własnego mieszkania oraz inwestorów, dla których zakup nieruchomości mieszkalnej ma być inwestycją generującą zyski przez długie lata.

Śledzimy rynek nieruchomości

Obserwujemy, weryfikujemy i sprzedajemy nieruchomości na dolnośląskim rynku. Przez lata stworzyliśmy w naszej firmie wyspecjalizowaną załogę analityczną, prawniczą, marketingową, projektową i budowlaną dzięki której jesteśmy w stanie sprostać trudnym wyzwaniom, często napotykanym na rynku nieruchomości.

Staramy się działać szybciej i oferować więcej od innych. Do każdego powierzonego nam działania podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem, szczególnie mając na uwadze bezpieczeństwo transakcji oraz dobro Klienta.

Kulisy naszej pracy, najciekawsze propozycje nieruchomości, a także  informacje ze świata real estate możecie śledzić na naszych profilach.

Regularnie analizujemy potrzeby mieszkaniowe na rynku nieruchomości

Dzięki temu skutecznie odpowiadamy na potrzeby naszych klientów

Zespół

zarząd

Bagrat Mnatsakanyan
Prezes Zarządu

tel. 730 831 990
e-mail: b.m@homebrand.com.pl

Dariusz Jaworski
Dyrektor Handlowy

tel. 730 831 933
e-mail: d.jaworski@homebrand.com.pl

backoffice

Ewelina Ruczko
Kierownik ds. administracyjnych

tel. 730 831 655
e-mail: sekretariat@homebrand.com.pl

Aleksandra Pawul
Specjalistka ds. sprzedaży

tel. 730 831 555
e-mail: kontakt@homebrand.com.pl

marketing i komunikacja

Bartosz Rębak
Marketing i Komunikacja

tel. 730 831 332
e-mail: marketing@homebrand.com.pl

doradcy

Wojciech Szabarkiewicz
Starszy doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 445
e-mail: w.szabarkiewicz@homebrand.com.pl

Maciej Pitek
Starszy doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 998
e-mail: m.pitek@homebrand.com.pl

Magdalena Okrojek
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 919
e-mail: m.okrojek@homebrand.com.pl

Tomasz Pelc
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 989
e-mail: t.pelc@homebrand.com.pl

Dominik Bukowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 844
e-mail: d.bukowski@homebrand.com.pl

Kasper Malinowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 606
e-mail: k.malinowski@homebrand.com.pl

Inga Borysova
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 208
e-mail: i.borysova@homebrand.com.pl

Rafał Pęczak
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 383
e-mail: r.peczak@homebrand.com.pl